قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات «دهقان مارکت»

 

وبسایت دهقان مارکت در زمینه انتشار آگهی فروش محصولات باغی، زراعی و گلخانه ای به صورت عمده که توسط کشاورزان به طور بی واسطه و رایگان صورت می گیرد، ایجاد شده است. شرایط زیر به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربران و دهقان مارکت حاکم خواهد بود. بر این اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات دهقان مارکت، این شروط را به‌دقت مطالعه فرمایید. استفاده از خدمات  مذکور به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید.

 

شرایط و قوانین ثبت آگهی

 

 کاربران دهقان مارکت شامل دو دسته زیر خواهند بود:

 

الف)  اشخاص حقیقی: ثبت آگهی فروش محصولات باغی، زراعی و گلخانه ای برای اشخاص حقیقی، رایگان بوده ایجاد حساب کاربری توسط کاربر و ثبت آگهی مورد نظر توسط خود شخص.

 

ب)  اشخاص حقوقی: شرکتها و اشخاص حقوقی می توانند پنلی در دهقان مارکت ایجاد کرده و در آن ضمن معرفی محصولات خود از جمله انواع بذر، کود، سم و... آنها را مستقیما به فروش برسانند. ایجاد پنل و نیز اضافه کردن هر محصول به آن مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود اما دهقان مارکت از فروش محصولات، کارمزدی دریافت نمی کند.

 

کاربران محترم دهقان مارکت توجه فرمایند که قرارداد حاضر و کلیه روابط فیمابین، تماما بر اساس قوانین جاری کشور میباشد . طرفین، خارج از حوزه مندرجات قرارداد نیز موظف و متعهد به اجرای قوانین میباشند. لذا در صورت تغییر قوانین جاری یا نسخ آنها و یا مرور زمان اجرای آنها، به گونه ای که نیازمند تغییر در متن قرارداد حاضر و سایر روابط قانونی فیمابین گردد و یا اینکه دهقهان مارکت تشخیص دهد برخی از جزئیات توافق، خلاف نظم عمومی و یا خلاف عرف تجاری است و یا تغییر تعهدات منجر به تسهیل روابط قراردادی گردد، اصول جدید جایگزین اصول قبلی این قرارداد میگردد و در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد و کاربران توافق نموده اند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 ثبت نام کاربران

 

کاربر تعهد مینماید که ضمن مطالعه کامل این قرارداد، کلیه اطلاعات لازم برای ثبت نام(Registration) را به صورت دقیق و صحیح و منطبق با واقعیت وارد نماید و کاربران  و سایت دهقان مارکت حتما میبایست بالای 18 سال سن داشته باشند. ثبت نام کاربران زیر سن مذکور در صورتی که بدون اذن ولی یا قیم بوده باشد و یا کاربران 15 تا 18 سال که فاقد مجوز و حکم رسمی معاملات مالی و معوض میباشند ممنوع است و با توجه به اصل حسن نیت، مسئولیت عدم صحت اطلاعات اعلام شده از سوی کاربر در زمان ثبت نام با کاربر بوده ودهقان مارکت هیچ مسئولیتی از این حیث ندارد.

 

       

 

دهقان مارکت  در صورت تکمیل ثبت نام یک حساب اختصاصی به کاربر اعطا میکند. کاربر دارای حق انحصاری برای استفاده از حساب کاربری خود بوده اما از اهدا، قرض، اجاره، انتقال و فروش آن به سایرین منع میگردد. مسئولیت مراقبت و محافظت از حساب کاربری و هر فعالیتی که تحت کد و حساب کاربری وی انجام میگیرد به عهده شخص کاربر میباشد.

    

 

در صورتیکه کاربر متوجه هر گونه استفاده غیر قانونی از حساب خود گردد باید مراتب را سریعا به دهقان مارکت اطلاع دهد. لازم به ذکر است که پاسخ به هر تقاضایی از جانب کاربر برای دهقان مارکت نیازمند زمان منطقی میباشد. بنابراین دهقان مارکت  از پذیرش مسئولیت در برابر عواقب رخ داده قبل از هرگونه اقدام مقتضی معاف خواهد بود.

 

اگر اطلاعاتی که کاربر در زمان ایجاد حساب کاربری خود وارد میکند منجر به نقض قوانین، مقررات، سیاستهای عمومی و یا منافع مشروع شخص و گروه ثالث گردددهقان مارکت مجاز است مانع استفاده از حساب کاربری شود.

 

          

 

بخشی از خدمات وبسایت  دهقان مارکت شامل خدمات پرداخت وجه میباشد که کاربر باید از طریق آن وجه مشخصی را به دهقان مارکت پرداخت کند و قبل از استفاده در جریان شرح این خدمات قرار خواهند گرفت.

 

       

 

دهقان مارکت مجاز است تا استفاده کاربر از خدمات خود شامل سرویس پرداخت یا سرویس رایگان (از جمله خدمات رایگان بر اساس مدلهای تبلیغاتی کسب و کار) را مورد بازنگری و نظارت قرار دهد. اگر در خلال استفاده از سرویس محرز گردد که کاربر مرتکب نقض قوانین شده است وب سایت دهقان مارکت مجاز خواهد بود مستقیما هر اقدام ضروری (همچون تغییر یا حذف محتوای ذخیره یا منتشر شده توسط کاربر، تعلیق، متوقف کردن یا خاتمه دادن به حقوق کاربر در استفاده از خدمات) را انجام دهد تا تاثیر چنین تخلفاتی کاهش یابد.       

 

دهقان مارکت صحت اطلاعات ثبت نام کاربر را مورد بررسی قرار میدهد و ممکن است خواستار بررسی دقیق تر آن شده و یا تأیید هویت کاربر را رد کند که در اینصورت کاربر باید دوباره درخواست احراز هویت نماید.

 

 

جهت ارایه خدمات، دسترسی به موقعیت کاربر الزامی است.     

 

 

مسئولیت اختلال احتمالی در خدمت رسانی دهقان مارکت ناشی از ایرادات و مشکلات مخابراتی، شبکه های اینترنتی، قطع برق، حملات هکرها و غیره بر عهده وب سایت دهقان مارکت  نمیباشد.

 

 

کاربران اهمیت و ضرورت هر یک از توافقات و قوانین ذکر شده را کاملا درک کرده و موافقت میکنند که وب سایت دهقان مارکت  هیچگونه تعهدی نسبت به دعوی ها، جریمه ها و مجازاتها، مسئولیتها، هزینه ها یا ضررهای ناشی از نقض قوانین توسط کاربران نخواهد داشت.

 

    

 

با توجه به توسعه و تغییرات سریع بازار خدمات اینترنتی و دامنه مربوطه، وب سایت دهقان مارکت مجاز است تا به طور منظم مفاد این قرارداد را بازنگری و اصلاح نماید و قرارداد اصلاح شده را (به صورت قرارداد به روز رسانی شده یا الحاق و ضمیمه های جدید و غیره) در وب سایت رسمی دهقان مارکت  منتشر نموده و اطلاع رسانی کند.

 

 

 

عدول از تعهد و مقررات مندرج در این قرارداد:

 

مشاهده رفتارهای غیر متعارف از کاربر که موجب اختلال در نظم و یا منافع عمومی گردد.

 

استفاده از حساب کاربری دیگران و یا کسب سود و درآمد از طریق دهقان مارکت .

 

ابلاغیه ها    

  دهقان مارکت از طریق وب سایت ، ایمیل و پیام کوتاه، اطلاعیه های خود را به کاربران ارسال میکند.

  کاربران نیز میتوانند پیامهای خود را از طریق تماس و پیامک با پشتیبانی شرکت و یا ایمیل به وب سایت دهقان مارکت ارسال نمایند.   

 

   قانون حاکم بر این قرارداد، قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.