درباره ما

آشنایی با وب‌سایت دهقان مارکت و ویژگی‌های آن

 صفحه درباره ما چیست؟ 7 اشتباه سئو در طراحی صفحه درباره ما

یکی از مواردی که با گذشت زمان تا حد زیادی ویژگی‌های سنتی خود را از دست داده است بازار خرید و فروش محصولات متنوع است. امروزه دیگر مانند گذشته‌ها محصولات به صورت حضوری دست به دست نمی‌شود. وجود فضای گسترده اینترنت و ابزارهای هوشمند باعث شده تا افراد بتوانند بدون نیاز به حضور در محلی خاص به خرید و فروش محصولات کشاورزی بپردازند. در این راستا فروشگاه‌های اینترنتی مختلفی راه‌اندازی شده‌اند. دهقان مارکت بدون شک یکی از بهترین فروشگاه‌های فعال در این حوزه است که ویژگی‌های قابل توجهی دارد.

 

ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی دهقان مارکت چیست؟

لازم است تمام مشتریان و خریداران برای انجام خرید و فروش بهتر حتما با مراکز معتبری سروکار داشته باشند. در بسیاری مواقع این اعتبار و سابقه‌ی درخشان یک پلتفرم است که به خریداران و تولیدکنندگان انگیزه‌ی فعالیت در آن را می‌دهد. علاوه بر این این مزیت‌ها، قابلیت‌ها و پتانسیل‌های یک فروشگاه آنلاین در رونق و افزایش بازدیدکننده و مشتری آن بی‌تاثیر نیست. در ادامه ویژگی‌های بازار اینترنتی خرید و فروش محصولات را در دهقان مارکت بررسی می‌کنیم.

به‌طور خلاصه می‌توان گفت دهقان مارکت سایتی برای ثبت آگهی رایگان محصولات باغی و زراعی بوده و پلی میان تولیدکنندگان و پرورش‌دهندگان این محصولات و خریداران است.

 

امکان مقایسه قیمت‌ها در مناطق مختلف کشور

یکی از دغدغه‌های اصلی هر خریداری امکان خرید محصول با قیمت مناسب و به‌صرفه است. حتما برای شما هم بارها پیش آمده که بخواهید محصولی را تهیه کنید و اختلاف قیمت چشمگیری را در بین فروشندگان مشاهده کرده باشید. این موضوع به‌ویژه در زمان خرید سنتی و حضوری می‌تواند بیشتر دیده می‌شود. البته اگر نگاهی به سایت‌های مختلف فروشگاهی داشته باشید نیز چنین اختلاف قیمتی را مشاهده خواهید کرد. هرچند در خرید حضوری وجود این اختلاف قیمت می‌تواند آزاردهنده‌تر باشد، چراکه برای انجام خرید با قیمت بهتر شما گاهی مجبورید بین نقاط مختلف شهر در رفت‌وآمد باشید.

یکی از ویژگی‌های مثبت دهقان مارکت امکان مقایسه قیمت محصولات در سراسر نقاط کشور است. این ویژگی سبب می‌شود تا شما علاوه بر آنکه به محصول دلخواهتان می‌رسید آن را با قیمت مناسبی دریافت کنید. از طرفی فروش مستقیم محصول از سوی باغ‌دار و کشاورز سبب عرضه‌ی محصول با قیمت بهتر و حاشیه‌ی سود بیشتر می‌شود.

 

معرفی خریداران و فروشندگان محصولات باغی و زراعی به یکدیگر

از دیگر ویژگی‌های جالب دهقان مارکت این است که فروشندگان و خریداران می‌توانند در صورت تمایل به‌صورت مستقیم به یکدیگر معرفی شده و از این طریق معاملات خود را انجام دهند.

 

خرید و فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات در بستر اینترنت

خریدهای آنلاین و غیرحضوری به یک امر بسیار رایج تبدیل شده است. در دهقان مارکت می‌توانید بدون وجود هیچ واسطه‌ای و به‌صورت مستقیم از دست فروشنده و با قیمت مناسبی خرید کنید و آن را از طریق پست در هر جایی که تمایل داشتید تحویل بگیرید.

 

دسته‌بندی محصولات بر اساس تقسیم‌بندی جهاد کشاورزی

در این وب‌سایت می‌توانید به‌راحتی محصولات را بر اساس دسته‌بندی‌های جهاد کشاورزی مشاهده کنید. این ویژگی باعث می‌شود که به آسانی محصول مورد نظر خود را بدون اتلاف وقت پیدا کنید.

 

امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس قیمت، استان یا شهرستان

قطعا وقتی وارد دهقان مارکت می‌شوید تعداد زیاد محصولات ممکن است انتخاب را برایتان سخت کند. برای آنکه افراد بتوانند به‌راحتی محصولی با قیمتی خاص یا مربوط به شهر یا استان مورد نظرشان را پیدا کنند، می‌توانند از فیلترها استفاده کنند تا نتایج برای‌شان به نمایش درآید.

 

امکان پیش‌فروش محصولات

از دیگر خصوصیات این مرکز امکان پیش‌فروش محصولاتتان است. به این ترتیب شما می‌توانید جهت برآورد هزینه‌ها و درآمد خود و اقدامات لازم در این راستا بهتر عمل کنید.

 

خرید و فروش محصولات به‌صورت عمده

خیلی از افراد هستند که همواره به دنبال خرید عمده محصولات کشاورزی هستند. در دهقان مارکت به‌سادگی می‌توانید به کار خرید و فروش عمده محصولات بپردازید بدون آنکه برای انجام این کار لزومی به دردسرهای خرید سنتی باشد. 

 

 سخن پایانی

 

شما چه به‌عنوان خریدار و چه به‌عنوان فروشنده‌ی محصولات کشاورزی می‌توانید در دهقان مارکت خرید و فروش کنید. این موضوع هم برای فروشنده و هم برای خریداران بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

اگر شما محصولی برای فروش دارید کافی است با ثبت آگهی رایگان در این سایت آن را به فروش برسانید. دهقان مارکت با اصلاح خرید و فروش سنتی و تبدیل «خرید و فروش» به کاری ساده و مطمئن فضای مناسبی را برای خریداران و فروشندگان مهیا کرده است.